Poznaj Gitarę Miesiąca - Vintage V6MRSSB

Newsy
Pozostałe artykuły marki VINTAGE
Poznaj Gitarę Miesiąca - Vintage V6MRSSB

Przez cały styczeń gitara elektryczna Vintage V6MRSSB dostępna będzie w promocyjnej cenie oraz tradycyjnie już weźmie udział w zbliżającym się powoli do finału konkursie Audiostacja TOP TEN.

Gitara elektryczna V6MRSSB skrywa w sobie potężną moc i intensywne brzmienie połączone z oryginalnym wykończeniem. Gdy na niej zagrasz, poczujesz się tak, jakbyś grał rocka od bardzo wielu lat. Wygodna, klimatyczna, o klasycznych kształtach, dobrze wykonana, z podwójnymi, wysokiej jakości przetwornikami Wilkinson - taka jest gitara V6MRSSB. Spotęguje Twoje rockowe doznania!


Teraz, przez cały styczeń, do 31.01.2015, gitarę elektryczną Vintage V6MRSSB możesz nabyć w promocyjnej cenie 1099,00 zł!

Wszystkie gitary Vintage są sprawdzane przez dystrybutora, dlatego od razu możesz na niej grać! Zapytaj o gitarę Vintage V6MRSSB w Twoim najbliższym sklepie muzycznym i sam sprawdź, jak dobrze brzmi i dobrze wygląda!


Poznaj kolekcję gitar Vintage - zobacz katalog Vintage.

Wszystkie gitary Vintage biorą udział w konkursie Audiostacja TOP TEN. Weź udział w konkursie i zarejestruj zakupy produktów Vintage na stronie www.audiostacja.pl/konkurs

Atrakcyjne nagrody czekają!


Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy także na fanpage dystrybutora na Facebooku www.facebook.com/Audiostacja