Ibanez RGKP6 z wbudowanym padem Korga

Newsy
Ibanez RGKP6 z wbudowanym padem Korga

Do oferty Ibaneza dołączył bardzo ciekawy model gitary z wbudowanym procesorem i sterownikiem Korg Mini Kaoss Pad 2S, który powiększa najpopularniejszą rodzinę RG japońskiego producenta.

Instrument łączy wykończony w kolorze Weathered Black, mahoniowy korpus o kształcie znanym z serii RG, ze sterownikiem Korg Mini Kaoss Pad 2S, który aktywowany jest dedykowanym przełącznikiem i oferuje dostęp do 100 programów. Dzięki specjalnemu padowi znajdującemu się w zasięgu prawej ręki gitarzysty Kaoss pozwala na ekspresyjne kontrolowanie w czasie rzeczywistym różnych parametrów wbudowanych efektów oraz korzystanie z barw syntezatorowych. Korg Mini Kaoss Pad 2S udostępnia też odtwarzacz MP3 oraz cyfrowy recorder do rejestracji własnego grania.


Ibanez RGKP6
jako standardowy instrument posiada klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą o radiusie 15,75", na której nabito 24 progi. Na pokładzie znalazł się pasywny, ceramiczny humbucker IBZ-KP umieszczony w obudowie singla w pozycji przy mostku. Poza możliwościami pada Korga mamy to dostęp do niezależnego, hi-gainowego przesterowania aktywowanego jednym z przełączników i obsługiwanego dwiema gałkami gainu i tonów, odpowiadającymi za barwę distortion. Gitara wyposażona jest w wyjście słuchawkowe 1/8"

www.ibanezguitars.pl