TC Electronic G-System nagrodą miesiąca w konkursie TOP TEN Audiostacji

Newsy
TC Electronic G-System nagrodą miesiąca w konkursie TOP TEN Audiostacji

Dołącz do najlepszych gitarzystów świata! Ogłaszamy kolejny hit w konkursie Audiostacja TOP TEN! Oto G-System od TC Electronic - nie lada gratka dla wszystkich gitarzystów.

Kto używa TC G-System? Na przykład Martin Gore [Depeche Mode], Andy Wood [Down From Up], Wesley Geer [KoRN], Brian May [Queen], Steve Stevens [Billy Idol] i wielu innych… Dołącz do nich!


TC Electronic G-System
to kolejna nagroda dla autora najlepszego Hasła Miesiąca, które wyłonimy po 15 listopada 2014. A teraz Ty stoisz przed szansą zdobycia G-System w konkursie Audiostacja TOP TEN.

G-System jest kompletnym podłogowym systemem gitarowym najwyższej jakości. W urządzeniu zintegrowano bogatą paletę znakomitych efektów i rozbudowane funkcje kontrolne, przez co nie sposób znaleźć drugiego tak uniwersalnego urządzenia o tak wyśrubowanych parametrach...

Proste zasady konkursu Audiostacja TOP TEN:

1. Do 15 dnia każdego miesiąca rejestruj swoje propozycje hasła reklamowego dla produktu lub grupy produktów z naszej oferty poprzez www.audiostacja.pl/konkurs. Aby zarejestrować hasło, zgłoś zakup dowolnego produktu lub produktów z naszej oferty za minimum 777 zł brutto [łącznie].
2. Nagroda trafi nie tylko do Autora najlepszego hasła, ale także do Sklepu, z którego będzie pochodzić zgłoszony przez Zwycięzcę paragon zakupów naszego sprzętu.
3. Pamiętaj, aby zgłosić Hasło dla Marki - tak, dla naszej firmy. Tutaj grasz o samochód Ford Fiesta.

Zarejestruj się.
Zobacz listę nagród.
Zobacz regulamin.

Dziesięć lat, dziesięć miesięcy i jeszcze więcej nagród.

Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku www.facebook.com/Audiostacja

www.audiostacja.pl