Ibanez AR620

Newsy
Ibanez AR620

W ofercie Ibaneza dostępny jest należący do serii Artist, tegoroczny model AR620, wyróżniający się efektowną inkrustacją 'Drzewa Życia' na podstrunnicy.

Gitary z serii Artist reprezentują prawdziwą klasykę wśród instrumentów Ibaneza i były jednymi z pierwszych, oryginalnych konstrukcji produkowanych przez japońską markę we wczesnych latach 70. ubiegłego wieku.


Ibanez AR620
posiada mahoniowy korpus wykończony na wysoki połysk w czarnym kolorze oraz ozdobiony przy krawędzi kolorowym abalonowym bindingiem. 3-częściowy, wklejony gryf wykonany został z klonu, a na hebanowej, otoczonej białym bindingiem podstrunnicy umieszczono znakomicie prezentującą się inkrustację 'Tree of Life'.

Na pokładzie znalazły się legendarne, ceramiczne przetworniki Super 80 "Flying Finger" z grawerowanymi, złotymi puszkami. Układ elektryczny obok 3-pozycyjnego przełącznika oraz dwóch par potencjometrów głośności i tonów rozbudowany jest o dwa mini-switche systemu Tri-sound, pozwalające na wybór indywidualnie dla każdego humbuckera pracy szeregowej, równoległej lub rozłączanie cewek pickupów.

Całość uzupełnia stały mostek Ibanez ART1 ze strunociągiem Quik Change Classic, a instrument dostarczany jest w komplecie ze sztywnym futerałem. Sugerowana cena gitary wynosi 3.065 zł.


www.meinldistribution.pl

www.ibanezguitars.pl