Gitara Vintage V100 nagrodą w konkursie Audiostacja TOP TEN

Newsy
Gitara Vintage V100 nagrodą w konkursie Audiostacja TOP TEN

Dobra wiadomość dla miłośników mocnych riffów i miażdżących solówek! W sierpniu, w konkursie Audiostacja TOP TEN organizowanym przez dystrybutora sprzętu pro-audio oraz instrumentów muzycznych, do wygrania jeden z najbardziej popularnych modeli gitar elektrycznych Vintage serii V100.

Gitara Vintage V100MRPGM (Lemon Drop) łączy w sobie oryginalne, staranne wykończenie z wysoką jakością gwarantowaną przez Trevora Wilkinsona, wybitnego twórcę i światowego znawcę gitar. W modelu Lemon Drop przetwornik w pozycji przy gryfie został zamontowany w odwróconej polaryzacji, dzięki czemu można wydobyć jedno z najbardziej rozpoznawalnych brzmień tzw. "Black Magic".


Aby wziąć udział w konkursie, do 15 sierpnia 2014 należy zgłosić Hasło Miesiąca dla dowolnego produktu z oferty Audiostacji. Nagrodą za najlepsze Hasło Miesiąca jest gitara elektryczna Vintage V100MRPGM. Wybór hasła w sierpniu 2014.

Uczestnik może także zgłosić Hasło dla Marki. Nagrodą za najlepsze Hasło da Marki jest samochód osobowy Ford Fiesta. Wybór hasła w styczniu 2015.

Szczegóły konkursu: www.audiostacja.pl/konkurs