Specjalna edycja Ibanez GIO RG na rynek amerykański dostępna również w Polsce

Newsy
Specjalna edycja Ibanez GIO RG na rynek amerykański dostępna również w Polsce

Ibanez zaprezentował specjalną, amerykańską edycję bardzo atrakcyjnych cenowo gitar z serii GIO, które poza rynkiem docelowym dostępne są też w Polsce.

Gitara nie musi kosztować dużo, by świetnie brzmieć i wyglądać, co udowadnia seria GIO RG Ibaneza.

Modele GRX70QA i GRX20 posiadają korpusy z topoli oraz klonowe gryfy z palisandrowymi podstrunnicami, na które nabito 22 progi wielkości medium. W osprzęcie znalazły się też chromowane, ruchome mostki FAT-6.

Dostępny w cenie 829 zł GRX70QA posiada bardzo ładnie prezentujący się top z klonu wzorzystego, który oferowany jest w jednym z trzech wykończeń: Transparent Blue Burst, Transparent Black Sunburst i Transparent Red Burst. Gitara wyposażona jest w ceramiczne przetworniki PSND w układzie H/S/H, sterowane 5-pozycyjnym przełącznikiem i potencjometrami głośności oraz tonów.

Dla młodych gitarzystów, którzy szukają klasycznego układu humbuckerów idealnym wyborem jest GRX20, wyposażony w pickupy PSND, 3-pozycyjny switch oraz regulatory VOLUME i TONE. Gitara dostępna jest w dwóch opcjach kolorystycznych Black Night i Jewel Blue w cenie 759 zł.

Te specjalne edycje gitar na rynek amerykański, poza rynkiem docelowym, są dostępne wyłącznie w Polsce przez ograniczony czas.

www.meinldistribution.pl
www.ibanezguitars.pl