4 sygnowane gitary Ibaneza na 20-lecie zespołu Korn

Newsy
4 sygnowane gitary Ibaneza na 20-lecie zespołu Korn

W ofercie Ibaneza dostępne są cztery zaprezentowane w tym roku, sygnowane modele muzyków zespołu Korn, przygotowane specjalnie z okazji 20 rocznicy debiutanckiego albumu zespołu.

20 lat temu nikt nawet nie wyobrażał sobie jak wielki wpływ na przemysł muzyczny będzie miał debiutujący wtedy zespół Korn. Dzisiaj chłopaki z Bakersfield uważani są za pionierów i twórców nu-metalu. Wraz z dołączającym ponownie po latach założycielem bandu, Brianem 'Headem' Welchem, Korn świętuje 20 rocznicę swojego debiutanckiego albumu.
Ibanez uhonorował to wydarzenie kilkoma wyjątkowymi, sygnowanymi instrumentami.


We współpracy z basistą Fieldym powstał całkowicie biały, unikalny model basówki K5WHLTD. Ibanez KOMRAD 20 Briana Welcha to siedmiostrunówka z serii RG, ze stałym mostkiem i humbuckerami DiMarzio PAF 7, będąca dokładną kopią dotychczasowej gitary muzyka i posiadająca nakładane ręcznie, oryginalne wykończenie. Munky do swoich dwóch sygnatur wybrał sprawdzony układ pickupów - singiel i humbucker DiMarzio Blaze 7. Klasycznie prezentujący się APEX20 posiada lipowy korpus i stały mostek, a stylowy Ibanez APEX200 wyposażony jest w tremolo Lo Pro Edge 7 oraz błyszczące, czerwone przetworniki.

www.meinldistribution.pl
www.ibanezguitars.pl