Promocja gitar Vintage w Audiostacji

Newsy
Promocja gitar Vintage w Audiostacji

Dystrybutor instrumentów Vintage, Audiostacja, ogłasza promocję na wybrane gitary angielskiej firmy. W bardzo atrakcyjnych cenach dostępne są teraz 2 modele: klasyczna V-ka V60TA oraz Strat z serii Icon - V6MRFR.

W nowej, promocyjnej ofercie Audiostacji dostępne są wymienione modele Vintage, coraz bardziej docenianej przez muzyków marki gitar, wspieranej na polskiej scenie m.in. przez zespół Vintage.


Vintage V60TA
to klasyczna rakieta, która zabierze każdego chętnego na rockową orbitę. Kolor Trans Amber w połączeniu z pozłacanym osprzętem Wilkinsona nadaje jej niepowtarzalny wygląd, a dwa humbuckery WHHB oraz strunociąg zakotwiczony w topolowym korpusie, to gwarancja wspaniałego brzmienia. Klonowy wklejany gryf zaopatrzony jest w palisandrową nakładkę z 22 progami, a nad stabilnością stroju czuwają klucze Wilkinson Deluxe WJ44. Gitara dysponuje krótszą, 'gibsonowską' menzurą 24,75''/628 mm.

Drugi model V6MRFR to przedstawiciel specjalnie postarzanej serii ICON. Gitary są przygotowywane tak, by wyglądały jakby spędziły na próbach, w pubach i na koncertach ostatnie 30 lat. Korpusy miejscami powycierane do żywego drewna, osprzęt nieco zużyty, ale pod tymi atrakcyjnie prezentującymi się wykończeniami kryje się jakość, którą gwarantuje sam Trevor Wilkinson. Gitara posiada korpus z wschodniej topoli wykończony w czerwonym kolorze Distressed Red oraz klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą ozdobioną perłowymi markerami w kształcie kropek. Na pokładzie zamontowano wysokiej klasy osprzęt Wilkinsona: mostek tremolo Wilkinson WVC, klucze Wilkinson WJ55 E-Z-Lok oraz trzy przetworniki single-coil Wilkinson WVS.

Zapraszamy!

www.audiostacja.pl