Krzysztof Misiak wybrał Anti-Effect Chaosound

Newsy
Pozostałe artykuły marki
Krzysztof Misiak wybrał Anti-Effect Chaosound

Szczęśliwym posiadaczem i "twarzą" Anti-Effect Chaosound w Polsce został Krzysztof Misiak.

Przypomnijmy, że testowany na łamach Magazynu Gitarzysta Anti-Effect, wyprodukowany przez rodzimą firmę Chaosound, ma w założeniu imitować unikalne dźwięki przypominające przerywający przewód gitarowy lub popsuty wzmacniacz.

Krzysztof Misiak to gitarzysta, kompozytor, producent, edukator, dziennikarz. Lider formacji 3 Jazz Soldiers, występował w zespołach: Chylińska i S.O.S. Laureat pierwszego miejsca w kategorii "Najlepszy Gitarzysta Rock" w plebiscycie czytelników magazynu Gitara i Bas + Bębny w roku 2004 (Gitarowy Top ’2004). Uhonorowany statuetką za udział w nagraniu gitarowej Płyty Roku 1999 - "12 Sprawiedliwych" Mietka Jureckiego (Gitarowy Top’99).  Laureat pierwszego miejsca w kategorii Nowa Nadzieja w plebiscycie czytelników magazynu Gitara i Bas + Bębny w roku 1998. Bohater "Zagrywki miesiąca" (Lick Of the Month), prestiżowego magazynu Guitar Player - kwiecień 1998.

Krzysztof Misiak jest również autorem instruktażowej wideo-szkoły na gitarę "Fusion Guitar". Współtwórcą płyty "Przechodząc na drugą stronę lustra" zespołu X-Ray, prezenterem radiowych audycji muzycznych o tematyce gitarowej i wykładowca cyklicznych Warsztatów Gitarowych w Gdyni, Bolesławcu (Festiwal Blues nad Bobrem), Jaworznie (Jawor Rock) i Darmstadt (Jazz Conceptions) Niemcy.