Wygraj ekskluzywny model Knaggs 'Chesapeake Severn Tier 1'

Newsy
Pozostałe artykuły marki KNAGGS
Wygraj ekskluzywny model Knaggs 'Chesapeake Severn Tier 1'

Seymour Duncan w połączeniu z Knaggs Guitars ogłosił możliwość wygrania specjalnego modelu Chesapeake Series 'Severn Tier 1.

Instrument posiada najwyższą specyfikację jakościową Tier 1 Knaggsa. Korpus o rzeźbionych krawędziach wykonano z olchy, płytę wierzchnią z sapele z dodatkowymi, klonowymi wstawkami. Wizualną stronę korpusu wieńczy pickguard z wenge zdobiony abalonową obwódką. Zamontowano tu stalowy mostek autorskiej konstrukcji Knaggsa z wbudowanym mechanizmem tremolo, współpracujący z kluczami Kluson na główce.


Wklejony gryf zrobiono z klonu wzorzystego, na który naklejono podstrunnicę cocobolo, posiadającą abalonowe markery, inkrustację w kształcie łodzi na 12 progu oraz radiusie 8,5". Gitara wyposażona jest w 3 single Seymour Duncana Antiquity Texas Hot, oferujące vintage'ove, blues-rockowe brzmienie.

Konkurs potrwa do 30 września i przeznaczony jest dla wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. By wziąć udział wystarczy wejść i polubić strony Seymour Duncan i Knaggs Guitars na Facebooku. Szczęśliwy zwycięzca zostanie wybrany w drodze elektronicznego losowania.

Link do konkursu: Seymour Duncan & Knaggs Guitars

www.soundservice.de