Nowe modele Hollowbody Knaggsa

Newsy
Pozostałe artykuły marki KNAGGS
Nowe modele Hollowbody Knaggsa

Do oferty Knaggs Guitars dołączą nowe modele hollow-body Choptank i Severn, które swoją premierę będą miały na nadchodzących targach NAMM 2016 w Anaheim.

Posiadające wydrążone komory rezonansowe gitary bazują na znakomitych, elektrycznych modelach solidbody Choptank i Severn. Instrumenty dostępne będą z konfiguracjami pickupów SSS, HSS, HSH oraz HH, ze stałym mostkiem bądź autorskim tremolo Knaggsa, wydłużającym sustain i poprawiającym odpowiedź na atak.


"Połączenie konstrukcji semi-hollow oraz naszego mostka daje unikalną odpowiedź dynamiczną oraz wyjątkowe, ciepłe brzmienie o unikalnym charakterze. Gitary oferują sustain, którego osobiście nie słyszałem jeszcze w instrumentach z komorami rezonansowymi, i przy okazji sporo mniej ważą," mówi Joe Knaggs.

Modele Choptank i Severn Hollowbody Knaggsa zaprezentowane zostaną na nadchodzących targach NAMM Show w Kalifornii (box #1797) w kilku wersjach wykończenia.

Przykładowy Knaggs Choptank Hollowbody HSS Tier 2 posiada olchowy korpus z topem z klonu falistego klasy Tier 2. Gryf wykonano również z klonu falistego Tier 2, a podstrunnicę z cocobolo ozdobiono "gwiazdkowymi" markerami z masy perłowej. Całość uzupełniają blokowane klucze Gotoha, mostek Tremolo Chesapeake, pickguard z wenge oraz pickupy Seymour Duncan TB4 (mostek) i APS-1 (środek i gryf).

www.sound-service.eu
www.knaggsguitars.com