Dwa kolejne modele Deana sygnowane przez Dave'a Mustaina

Newsy
Pozostałe artykuły marki DEAN
Dwa kolejne modele Deana sygnowane przez Dave'a Mustaina

W sprzedaży już niedługo pojawią się dwa modele Dave Mustaine Zero Deana, posiadające wykończenie Classic Black oraz customową grafikę In Deth We Trust.

Gitary oparte zostały na kształcie serii Zero, prezentującej unowocześniony design Explorera. Korpusy instrumentów wykonano z mahoniu, a na pokładzie zamontowano stałe mostki Tune-O-Matic.

Dean Dave Mustaine Zero In Deth We Trust uwagę przykuwa zmodyfikowaną grafiką amerykańskiego dolara, która znalazła się również na główce instrumentu. Wklejany gryf o dostosowanym przez muzyka kształcie typu 'D' wyposażono w palisandrową podstrunnicę z 24 progami oraz perłowymi markerami w kształcie kropek. W układzie elektrycznym umieszczono humbuckery DMT Design, sterowane 3-pozycyjnym przełącznikiem.

Model Dave Mustaine Zero Classic Black to głębokie, czarne wykończenie korpusu i główki oraz hebanowa podstrunnica ozdobiona customowymi, perłowymi markerami Mustaine'a. Układ elektryczny tworzy tu para pickupów Dave Mustaine Duncan Live Wire.

Obie gitary spodziewane są w bardzo atrakcyjnych cenach, które na rynku amerykańskim kształtują się w okolicach 900 dolarów.

www.fxmusic.pl
www.deanguitars.com