Jackson JS32 Warrior

Newsy
Pozostałe artykuły marki JACKSON
Jackson JS32 Warrior

Przedstawioną ostatnio kolekcję wysokiej jakości, budżetowych instrumentów Jacksona zamyka najbardziej wojowniczy model Warrior, dopełniający serię JS32.

JS32 Warrior z mostkiem Floyd Rose, posiada lipowy korpus oraz wzmacniany grafitowo, klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą o zmiennym promieniu 12"-16", ozdobioną charakterystycznymi, trójkątnymi markerami Jacksona i białym bindingiem.


W układzie elektrycznym znalazły się czarno-białe humbuckery Jackson High Output z magnesami ceramicznymi, sterowane 3-pozycyjnym przełącznikiem oraz potencjometrami głośności i tonów. Model dostępny jest w dwóch odmianach: z matowym, czarnym lakierem oraz z wykończeniem na wysoki połysk w czarnym kolorze z białymi krawędziami korpusu.


Podobnie jak w przypadku innych instrumentów serii dostępny jest też model JS32T Warrior, wyposażony w stały, kompensowany mostek ze strunami przechodzącymi przez korpus. Gitara oferowana jest w dwóch rodzajach wykończenia: czerwonym Ferrari Red oraz białym z czarnymi krawędziami korpusu.

www.jacksonguitars.com