Jackson JS32 Dinky Arch Top

Newsy
Jackson JS32 Dinky Arch Top

Wśród nowych gitar, należących do bardzo atrakcyjnych cenowo, kilkunastu modeli przedstawionych ostatnio przez Jacksona, znalazły się też klasyczne instrumenty z serii JS.

Jackson JS32 Dinky Arch Top posiada rzeźbiony na topie korpus z topoli i dostępny jest w kolorach Bright Blue oraz Satin Black. Wygodny, grafitowo wzmacniany gryf zaopatrzony jest w palisandrową podstrunnicę o zmiennym promieniu 12"-16", na której umieszczono charakterystyczne markery z masy perłowej oraz nabito 24 progi jumbo.


W układzie elektrycznym znalazły się 2 mocne humbuckery Jacksona z ceramicznymi magnesami oraz 3-pozycyjny przełącznik. Osprzęt uzupełnia mostek Floyd Rose opatrzony logo Jacksona oraz zamontowane w jednym rzędzie klucze die-cast.


Niemal bliźniaczy model JS32Q Dinky Arch Top wyposażono dodatkowo w piękny, klonowy top z transparentnymi lakierami Trans Amber i Trans Black.

Trzeci w serii Jackson z oznaczeniem JS32TQ to identyczne specyfikacje poprzednika za wyjątkiem zamontowanego na korpusie stałego, kompensowanego mostka oraz wykończenia w kolorze Trans Black i Trans Red.

www.jacksonguitars.com