Jackson JS32 Dinky Arch Top

Newsy
Pozostałe artykuły marki JACKSON
Jackson JS32 Dinky Arch Top

Wśród nowych gitar, należących do bardzo atrakcyjnych cenowo, kilkunastu modeli przedstawionych ostatnio przez Jacksona, znalazły się też klasyczne instrumenty z serii JS.

Jackson JS32 Dinky Arch Top posiada rzeźbiony na topie korpus z topoli i dostępny jest w kolorach Bright Blue oraz Satin Black. Wygodny, grafitowo wzmacniany gryf zaopatrzony jest w palisandrową podstrunnicę o zmiennym promieniu 12"-16", na której umieszczono charakterystyczne markery z masy perłowej oraz nabito 24 progi jumbo.


W układzie elektrycznym znalazły się 2 mocne humbuckery Jacksona z ceramicznymi magnesami oraz 3-pozycyjny przełącznik. Osprzęt uzupełnia mostek Floyd Rose opatrzony logo Jacksona oraz zamontowane w jednym rzędzie klucze die-cast.


Niemal bliźniaczy model JS32Q Dinky Arch Top wyposażono dodatkowo w piękny, klonowy top z transparentnymi lakierami Trans Amber i Trans Black.

Trzeci w serii Jackson z oznaczeniem JS32TQ to identyczne specyfikacje poprzednika za wyjątkiem zamontowanego na korpusie stałego, kompensowanego mostka oraz wykończenia w kolorze Trans Black i Trans Red.

www.jacksonguitars.com