Nowe 7- i 8-strunowe Jacksony

Newsy
Pozostałe artykuły marki JACKSON
Nowe 7- i 8-strunowe Jacksony

Jackson Guitars na nadchodzące lato zaprezentował nowe, 7- i 8-strunowe modele gitar - JS22-7 Dinky, JS32-7Q oraz JS32-8Q.

Siedmiostrunowy Jackson JS22-7 Dinky posiada czarny, lipowy korpus oraz przykręcany klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą o promieniu 16" i 24 progach jumbo.

 

{M4_image 0}

Model JS32-7Q wzbogacony jest o piękny, rzeźbiony top z klonu wzorzystego wykończony w naturalnym odcieniu oraz posiada stylowy binding wokół całego gryfu.

 

{M4_image 1}

Jackson JS32-8Q będący przedstawicielem 8-strunówek oparty jest o korpus z lipy, na który naklejono, wykończony w czerwonym kolorze na wysoki połysk, ozdobny top klonowy. Klonowy gryf zaopatrzono w palisandrową podstrunnicę o zmiennym promieniu 12"-16", na której umieszczono małe markery typu "pirania" oraz 24 progi jumbo. Znajdziemy tu też biały binding biegnący dokoła nakładki i główki.

{M4_image 2}

Wszystkie instrumenty mają skalę 26,5" i wyposażone są w pary mocnych humbuckerów Jacksona wspomagane regulacją głośności i tonów. Na pokładzie znalazły się firmowe klucze die-cast oraz stałe mostki HT-7 (wersje siedmiostrunowe) i HT-8 w gitarze 8-strunowej.

www.jacksonguitars.com