Nowe wzmacniacze Egnater Detroit

Newsy
Pozostałe artykuły marki EGNATER
Nowe wzmacniacze Egnater Detroit

Egnater Amplification na tegorocznych targach NAMM i Musikmesse zaprezentował nową serię, produkowanych w całości w USA wzmacniaczy Detroit, które na rynku pojawić mają się we wrześniu tego roku.

W skład nowej serii wchodzą dwa modele Detroit 18 oraz Detroit 40, dysponujące odpowiednio mocą 18 i 40 W. W końcówce mocy znalazły się lampy 6L6, a nowa autorska funkcja TORQUE zmienia mocno środek pasma bez wpływu na końcową głośność, pozwalając jednym ruchem gałki ustawić nasyconą, rockową barwę lub ciężkie metalowe brzmienia.

{M4_image 0}

Egnater Detroit 18 wykorzystuje 2 kanały z nieco uproszczoną, wspólną regulacją barwy w porównaniu do mocniejszego modelu. Wzmacniacz pozwala też na płynną zmianę mocy i głośności z zachowaniem czystego, lampowego charakteru.

Egnater Detroit 40 obok pełnej, oddzielnej korekcji każdego kanału posiada przełączalną funkcję Boost, przełącznik ograniczenia głośności STAGE-HOME oraz wbudowany pogłos. Na pokładzie znalazło się też wejście do podłączenia odtwarzacza mp3, specjalnie opracowane wyjście słuchawkowe oraz wyjście z emulacją pięciu rodzajów symulacji kolumn głośnikowych, w których zawarte jest brzmienie końcówki mocy.

Wzmacniacze wejdą na rynek we wrześniu tego roku i dostępne będą w wersjach head i combo.

www.fxmusic.pl
www.egnateramps.com