X-packi Washburna

Newsy
Pozostałe artykuły marki WASHBURN
X-packi Washburna
Washburn X-pack to wszystko co potrzebne młodemu gitarzyście na początku drogi do kariery, zamknięte w jednej paczce
Washburn: "Zapewne każdy, kto gra na gitarze, chce stać się legendą jak Scott Ian, Nuno Bettencourt, Paul Stanley, Dan Donegan czy Nick Catanese - artyści, którzy nie tylko zmieniają oblicze muzyki, ale również współtworzą nowe, znakomite instrumenty.

Każdy z nich jest współautorem sygnowanych swoim nazwiskiem modeli gitar firmy Washburn; marki, która począwszy od XIX wieku aż do dzisiaj należy do najbardziej innowacyjnych wśród wytwórców gitar. Wielu innych, znakomitych muzyków, wśród nich takie sławy jak Derek Trucks, Gregg Allman, Jon Anderson, Rick Savage, Bakithi Kumalo, czy Jennifer Batten także świadomie wybiera instrumenty Washburn.

Mamy możliwość dać taką szansę tym, którzy potrzebują pierwszego instrumentu, inspirującego do rozwijania muzycznej pasji. Dlaczego z niej nie skorzystać?"

Zestawy Washburn X Pack to wszystko co potrzebne młodemu gitarzyście na początku drogi do kariery. W ofercie, najważniejsze: gitara firmy Washburn, ale także wzmacniacz i atrakcyjne dodatki. Przekonani jesteśmy, że dzięki Państwu i nam mogą rozkwitnąć nowi, polscy następcy gwiazd.

{M4_image 0}

W zestawie znajdują się: gitara elektryczna Washburn x7, wzmacniacz Washburn 15w, tuner elektroniczny, piórka do gitary, pas oraz DVD instruktażowe.

 

Więcej informacji:
www.washburn.com

Dystrybutor: Music Info
www.musicinfo.pl