Sygnowany akustyk Joe Satrianiego Ibanez JSA20-VB

Newsy
Sygnowany akustyk Joe Satrianiego Ibanez JSA20-VB

Ibanez na targach Messe zaprezentował akustyczną sygnaturę Joe Satrianiego, model JSA20-VB, który swoją premierę miał też na początku roku na NAMM Show w Anaheim.

Nowocześnie prezentująca się gitara posiada ostro wyprofilowane wcięcie cutaway i wykończona jest na wysoki połysk w kolorze Vintage Burst. Korpus o kształcie nazwanym JSA posiada palisandrowe boczki oraz tył, a płytę wierzchnią wykonano z litego świerku Engelmanna i udekorowano bindingiem oraz rozetą, wykonanymi z abalonu.


Bardzo wygodny, mahoniowy gryf łączony jest z korpusem metodą dovetail i zaopatrzony jest w hebanową podstrunnicę z 20 progami, ozdobioną abalonowymi markerami w kształcie kropek.


Na pokładzie zamontowano elektronikę Fishmana z pickupem Acoustic Matrix oraz preampem Aura Pro. System posiada wbudowany tuner chromatyczny i umożliwia korzystanie z wirtualnych obrazów Aura Fishmana, m.in. z presetu Joe Satriani Original. Za kształtowanie barwy odpowiada jeszcze 3-pozycyjny korektor suwakowy oraz potencjometr BLEND, pozwalający na ustawienie proporcji pomiędzy brzmieniem przetwornika piezo a barwą obrazu Aura.


Całość Ibaneza JSA20-VB uzupełniają klucze Grovera, siodełka TUSQ oraz hebanowy mostek.

www.meinldistribution.pl
www.ibanezguitars.pl