Nowe Ibanezy S w rodzinie Iron Label

Newsy
Pozostałe artykuły marki IBANEZ
Nowe Ibanezy S w rodzinie Iron Label

Razem z modelami RG w rodzinie Iron Label Ibaneza znalazły się również dwie wersje instrumentów z serii S japońskiego producenta.

Gitary Ibaneza z serii S w ciągu niemal trzech ostatnich dekad zobaczyć można było w nieliczonej ilości opcji wyposażenia i wykończenia. Ostatnia inkarnacja to właśnie profil Iron Label.


Charakterystycznie rzeźbione i profilowane, wykonane z mahoniu korpusy otrzymały czarne, lśniące wykończenie Iron Pewter uzupełnione białym bindingiem. Wspólnie z 3-częściowym gryfem Nitro Wizard, wykonanym z klonu i bubingi oraz zaopatrzonym w palisandrową podstrunnicę, gitary zapewniają niezwykły komfort i wygodę gry.

Ibanez S Iron Label dostępny jest w wersji 6- i 7-strunowej. W obu gitarach zamontowano stałe mostki Gibraltar. Na pokładzie sześciostrunówki znalazły się trzy specjalnie dobrane przetworniki - humbucker DiMarzio Air Norton przy gryfie, singiel True Velvet w środku oraz humbucker Tone Zone w pozycji przy mostku.

Model 7-strunowy posiada w układzie elektrycznym parę humbuckerów DiMarzio Paf 7, a oba instrumenty zaopatrzono w pojedyncze potencjometry głośności i tonu.

www.ibanezguitars.pl