Sygnowany Knaggs Steve Stevens

Newsy
Pozostałe artykuły marki KNAGGS
Sygnowany Knaggs Steve Stevens

Knaggs Guitars zaprezentował model gitary sygnowany nazwiskiem Steve'a Stevensa, gitarzysty współpracującego z Billym Idolem.

Knaggs Steve Stevens pojawi się w rękach gitarzysty m.in. na trasie koncertowej Billy'ego Idola 2013 Anniversary Rebel Yell. Pierwszy od 1990 roku sygnowany model Steve'a posiada mahoniowy korpus z rzeźbionym, klonowym topem, wykończony w głębokiej czerni Opaque Black, której towarzyszy oryginalny, różowy binding.

Wykonany z mahoniu gryf zaopatrzony jest w palisandrową podstrunnicę z customowymi markerami Morning Star o różowym odcieniu. W gitarze zastosowano charakterystyczny dla Knaggsa stały mostek, będący połączeniem konstrukcji tune-o-matic i strunociągu, zwiększający sustain i harmoniczne dźwięku.

Podwójne pokrętła głośności i tonów wspólnie z 3-pozycyjnym przełącznikiem sterują pracą specjalnie zaprojektowanych pickupów Signature Bareknuckle, posiadających wygrawerowane na puszkach ikony pistoletów pochodzących m.in. z serii gier Call Of Duty.

Knaggs zaoferuje jedynie 99 egzemplarzy gitary w 2013 roku. Każdy instrument posiada Certyfikat z numerem seryjnym i podpisem Stevensa, a całość uzupełnia czarny futerał z różowymi elementami dopełniającymi oryginalny design.

Sprzedaż każdego modelu Knaggs Steve Stevens pomóc ma też fundacji MusiCares, wspierającej finansowo muzyków.

www.sound-service.eu
www.knaggsguitars.com