Limitowana edycja Time Traveler Washburna

Newsy
Pozostałe artykuły marki WASHBURN
Limitowana edycja Time Traveler Washburna

Washburn zaprezentował model PS2012R zaprojektowany przy współpracy z gitarzystą Kiss, Paulem Stanleyem, należący do serii Time Traveler.

Ręczne wykonanie w Custom Shopie Washburna i specjalne postarzanie gitar sprawia, że ma się wrażenie obcowania z 40 lat starszymi instrumentami. Limitowana edycja Time Traveler wykorzystuje najwyższej klasy drewno i komponenty, a wszystkie egzemplarze różnią się od siebie i posiadają Certyfikat Autentyczności.

 

Washburn PS2012R posiada mahoniowy korpus z rzeźbionym, wypukłym środkiem oraz 3-częściową płytkę maskującą z postarzanym logo Starfire. Wykonany z mahoniu, wklejany gryf zaopatrzony jest w hebanową podstrunnicę z 22 progami jumbo i customowymi, perłowo-abalonowymi markerami.

 

{M4_image 0}

 

Na odwróconej główce z niklowanymi kluczami Grover 18:1 umieszczono dopasowaną kształtem osłonę pręta regulacyjnego. Za perfekcyjną intonację odpowiada system Buzz Feiten Tuning, a siodełko z kości dodaje sustainu i zapewnia stabilność stroju przy podciąganiu strun. Całości dopełnia postarzany, niklowany mostek Tone Pros tune-o-matic z oryginalnym strunociągiem wykonanym z aluminium.


W układzie elektrycznym znalazły się mini humbuckery Seymour Duncan SM-3, 3-pozycyjny przełącznik oraz oddzielne, dedykowane pary potencjometrów VOLUME i TONE.

 

Washburn PS2012R Time Traveler posiada wykończenie lakierem nitrocelulozowym i dostępny jest w 4 opcjach kolorystycznych: Pelham Blue, Polaris White, Golden Mist i Cardinal Red. W zestawie znajduje się piękny, postarzany futerał a sugerowana cena instrumentu wynosi około 8.665 dolarów.

 

www.musicinfo.pl
www.washburn.com