Zestawy elektroniki Merlin Pickups do gitar Strat i Tele

Newsy
Pozostałe artykuły marki MERLIN PICKUPS
Zestawy elektroniki Merlin Pickups do gitar Strat i Tele

Firma Merlin Pickups informuje, że z początkiem roku 2013 wprowadziła do sprzedaży profesjonalne zestawy elektroniki do dwóch modeli gitar (Stratocaster i Telecaster).

Zestawy są profesjonalnie zmontowane z najwyższej jakości elementów: potencjometrów CTS (USA), przełączników 3 i 5-pozycyjnych Oak Grigsby (USA) lub CRL (USA), kondensatorów Orange Drop (USA) oraz gniazd Jack Switchcraft (USA).

 

Zestaw Elektroniki do gitar typu Stratocaster w układzie VOLUME-TONE-TONE obsługuje następujące konfiguracje przetworników: SSS, HSS, HSH. Zestaw do gitar typu Telecaster zmontowany jest w układzie VOLUME-TONE i obsługuje konfiguracje przetworników: SS, HS, SH, HH.

 

Zestawy Merlin Pickups przeznaczone są dla gitarzystów, którzy chcą mieć w swoim instrumencie profesjonalną elektronikę na światowym poziomie. Układy dostarczane są w postaci zlutowanej na płytce transportowej, gotowe do zainstalowania w instrumencie. Do każdego zestawu jest dołączony schemat pokazujący jak powinna być wykonana kompletna instalacja.

 

www.merlinpickups.com