AmpliTube Jimi Hendrix dostępny w App Store

Newsy
Pozostałe artykuły marki IK MULTIMEDIA
AmpliTube Jimi Hendrix dostępny w App Store

Aplikacja IK Multimedia AmpliTube Jimi Hendrix, oferująca modelowane wersje wzmacniaczy, kolumn i efektów używanych przez artystę, dostępna jest już w App Store.

AmpliTube Jimi Hendrix powstał przy współpracy IK Multimedia z Authentic Hendrix, LLC i przeznaczony jest dla urządzeń iPhone/iPod touch oraz iPad.

 

Presety pogrupowane są w odniesieniu do dyskografii muzyka, ułatwiając znalezienie odpowiedniego zestawu sprzętu i ustawień właściwych dla brzmienia z dowolnego utworu Jimiego.

 

Dostępne są 2 dokładnie odwzorowane wzmacniacze: JH Gold (oparty na Marshallu JTM 45), którego Hendrix używał po 1968 roku oraz JH Dual (oparty na Fenderze Dual Showman) - każdy z dedykowaną symulacją kolumny.

Wśród efektów znalazły się Uni-V (Univox Uni-Vibe), Octa-V (Roger Mayer Octavia), Fuzz Age (Arbiter Fuzz Face), Noise Filter (z AmpliTube) oraz Wah 46 (Vox V846).

 

Bezpośrednio z poziomu okna głównego użytkownik może zamówić i pobrać takie utwory jak Hey Joe, Fire, Red House oraz wiele innych, które posłużyć mogą jako podkłady do ćwiczenia. Do odtwarzacza można też ładować utwory z biblioteki użytkownika lub przez Wi-Fi czy File Sharing. Dodatkowo programu udostępnia opcję Speed Trainer do zmiany prędkości odtwarzania oraz umożliwia wycięcie wokalu z podkładu

 

AmpliTube Jimi Hendrix wyposażona jest w 1-ścieżkowy recorder z możliwością przekształcenia w 4- lub 8-śladowe, małe studio z mikserem i efektami.

 

www.ikmultimedia.com