Slash już w Polsce!

Newsy
Pozostałe artykuły marki EPIPHONE
Slash już w Polsce!
Długo wyczekiwane gitary Epiphone Slash Goldtop już dostępne!

Epiphone z dumą zaprezentował najnowszy model sygnowanej przez Slasha gitary. Ta limitowana seria zaledwie 2.000 sztuk na całym świecie zostanie opatrzona własnoręcznym autografem mistrza Slasha. Gitara zaprojektowana w bliskiej współpracy ze Slashem, łączy wszystkie najlepsze cechy z jakich znany Les Paul, z unikalnym wykończeniem charakterystycznym dla rockowego wizerunku wirtuoza.

{M4_image 0}

Najnowsze dzieło Epiphone ma mahoniowy korpus, z wklejanym pod przystawkę mahoniowym gryfem. Gitara została wyposażona w nowy stop bar LockTone, który dodaje nawet do 20% więcej sustainu. Unikalnym dla tego modelu jest wklejany pod przetwornik gryf, tzw. Long Tenon, charakterystyczny dla Les Pauli lat 50-tych. Rozwiązanie to oferuje lepszy kontakt drewna, a dzięki temu lepsze brzmienie i sustain. Gitara jest wyposażona w 2 humbuckery Seymour Duncan Alnico Pro-II, które gwarantują brzmienie do jakiego przyzwyczaił nas Slash.

{M4_image 1}

Zestaw w jakim sprzedawana jest gitara robi ogromne wrażenie: stylizowany pasek, twardy futerał i do tego kostki Slash. Do zestawu dołączony jest Certyfikat Autentyczności ręcznie podpisany przez Slasha i wysokiej jakości zdjęcia gitarzysty.

{M4_image 2}

Więcej informacji: www.epiphone.com

 

Dystrybutor: LAUDA AUDIO
WWW: {LINK:www.lauda-audio.pl}
e-mail: info@lauda-audio.pl
Ul. Leśna 15A/1
81-876 Sopot