Richard Kruspe, gitarzysta zespołu Rammstein prezentuje nowy teledysk

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Richard Kruspe, gitarzysta zespołu Rammstein prezentuje nowy teledysk

Richard Kruspe, gitarzysta zespołu Rammstein przedstawił teledysk zapowiadający nowy album jego projektu Emigrate.


Nowy album Emigrate, projektu znanego z Rammstein, Richarda Zvena Kruspe, zatytułowany "The Persistence Of Memory" ukaże się 5 listopada 2021.

Emigrate opublikowali drugi singiel promujący album, "You Can't Run Away":

Teledysk idealnie podkreśla magię tego utworu. Bogata kolorystyka, apokaliptyczny nastrój, inscenizacja rodem z Sin City są idealnie dopasowane do całego konceptu Emigrate.

Chodzi o tworzenie innych światów i patrzenie na rzeczy z innej perspektywy". Z Emigrate nie mam żadnych ograniczeń, żadnych barier. Wszystko jest możliwe.

- mówi Richard, którego "jednorazowy" w zamyśle projekt stał się czymś więcej, niż jednorazowym wydawnictwem.

 Trzy studyjne albumy "Emigrate" (2007), "Silent So Long" (2014) i "A Million Degrees" (2018) dowodzą, że Richard Zven Kruspe to niezwykle kreatywny umysł, który czuje ogromną potrzebę odkrywania nowych dźwięków i ma swoją wizję muzycznej drogi poza Rammstein. "The Persistence Of Memory" to 9 wyjątkowych utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial Rock, Rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka zapadających w pamięć melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate.