Nowy album Emigrate w listopadzie

Newsy
Nowy album Emigrate w listopadzie

Jeszcze w listopadzie ukaże się trzeci album założonego przez gitarzystę Rammstein, Richarda Z. Kruspe, zespołu Emigrate.

Następca płyty "Silent So Long" będzie zatytułowany "A Million Degrees" i trafi do sklepów 30 listopada nakładem Vertigo/Universal Music.

Prace nad nowym krążkiem Kruspe rozpoczął już w pierwszej połowie 2015 roku, jednak z powodu zniszczenia studia w wyniku zalania, nastąpiła konieczność ponownego zarejestrowania całości materiału. Proces ten przebiegał pod okiem Sky Van Hoffa i Svante Vorsbäcka.

Richard Z. Kruspe napisał całość materiału oraz zaśpiewał w większości utworów. Na krążku znajdzie się 11 kompozycji, w których gościnnie udzielili się: Till Lindemann (Rammstein), Benjamin Kowalewicz (Billy Talent), Cardinal Copia (Ghost) oraz Margaux Bossieux (Dirty Mary). Zgodnie z zapowiedziami, "Silent So Long" ma być nie tyle kontynuacją poprzedniego albumu co raczej resetem dotychczasowego konceptu związanego z Emigrate.

Płytę zapowiada utwór "1234", do którego powstał teledysk wyreżyserowany przez Billa Yukicha. W teledysku wystąpili, poza Kruspe, muzycy Billy Talent - Ben Kowalewicz i Ian D'Sa, a także Bossieu i perkusista Joe Letz (Combichrist)

 

Lista utworów:

01. War
02. 1234 (feat. Ben Kowalewicz)
03. A Million Degrees
04. Lead On You (feat. Margaux Bossieux)
05. You Are So Beautiful
06. Hide And Seek
07. We Are Together
08. Let's Go (feat. Till Lindemann)
09. I'm Not Afraid (feat. Cardinal Copia)
10. Spitfire
11. Eyes Fade Away