Posłuchajcie jak śpiewa córka Eddiego Veddera

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Posłuchajcie jak śpiewa córka Eddiego Veddera

Córka Eddiego Veddera, Olivia Vedder, opublikowała nową piosenkę "My Father's Daughter", która pojawi się na ścieżce dźwiękowej do filmu Seana Penna "Flag Day".

"My Father's Daughter" to ballada o silnych więzach rodzinnych. Do piosenki powstał również teledysk, w którym pojawiają się sceny z Dnia Flagi.

Eddie Vedder współtworzył "My Father's Daughter" z Glenem Hansardem, a piosenka jest jedną z dwóch, które Olivia Vedder śpiewa na ścieżce dźwiękowej do "Flag Day".

Posłuchajcie jak śpiewa córka Eddiego Veddera

W swoim oświadczeniu Penn powiedział:

Po tym zalewie wspaniałych piosenek od Cat Power, Glena Hansarda i Eddiego Veddera, mieliśmy już robić ostateczny mix do filmu, kiedy Ed przysłał mi Olivię śpiewającą "My Father's Daughter". To była idealna wisienka na torcie.

W filmie Flag Day występują Penn i jego syn, Dylan Penn, a także Josh Brolin, Norbert Leo Butz, Dale Dickey, Eddie Marsan, Bailey Noble, Hopper Jack Penn i Katheryn Winnick. Zarówno film, jak i soundtrack mają pojawić się 20 sierpnia 2021.

Eddie Vedder to właściciel niesamowitego i charakterystycznego głosu, wokalista legendarnego Pearl Jam. Muzyk klasyfikowany jest jako jeden z najlepszych rockowych wokalistów wszech czasów.

Foto: kadr z wideo