Przygotuj się do Gitarowego Rekordu Świata

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Przygotuj się do Gitarowego Rekordu Świata

W sobotę, 1 maja, nie było tysięcy gitarzystów na wrocławskim Rynku, ale dla podtrzymania tradycji "Pierwszomajowego Święta Gitary" odbyła się "Rozgrzewka przed Rekordem".

Leszek Cichoński - dyrygent największej gitarowej orkiestry świata zagrał koncert online połączony z nauką gry Rekordowych hitów. Retransmisję ego wydarzenia można zobaczyć na fanpage'u:

Z okazji 30-lecia działalności edukacyjnej i wydania kultowej szkoły „Blues-Rock Guitar Workshop” Leszek Cichoński planuje na Rekordzie Zlot "Workshopowców". Wszystkich zarażeni przez niego gitarowym bakcylem mogą się przyłączyć do facebookowej grupy https://www.facebook.com/groups/uczniowie.leszka.cichonskiego.

Przewidziane są dla nich atrakcyjne nagrody, w tym występ na głównej scenie gitarowego Rekordu Świata 19 czerwca we Wrocławiu.  W przygotowaniu jest  platforma edukacyjna z filmami instruktażowymi nagranymi m.in. przez Jana Borysewicza, Jacka Krzaklewskiego, będą  także lekcje gitarzystów, którzy zaczynali swoją przygodę z gitarą od "Workshopu": Roberta Drężka z Luxtorpedy, Krzysztofa Kawałko, Maćka Czemplika.

Na nowej platformie znajdą się wszystkie utwory, które zagramy razem 19 czerwca m.in. przebój Lady Pank "Zawsze tam, gdzie ty" - uczę go grać razem z Janem Borysewiczem. Można to już obejrzeć na moim kanale YouTube https://youtu.be/i_h9K7i6Bf8

– zapowiada Cichoński.

Wspomnienia Krzysztofa Kawałko o warsztatach  Leszkiem Cichońskim: https://www.facebook.com/LeszekCichonskiGuitarWorkshop/videos/449617506250643