Iron Maiden przekłada trasę koncertową. Kiedy zagrają w Polsce?

Koncerty
Krzysztof Inglik
2021-04-13
Iron Maiden przekłada trasę koncertową. Kiedy zagrają w Polsce?

Iron Maiden poinformował właśnie o przesunięciu trasy "Legacy of the Beast". Grupa nie wystąpi 11 czerwca 2021 w Polsce. Poznaj nową datę koncertu!

Z ponad 90 milionami sprzedanych albumów, ponad 2000 występów na żywo w 63 krajach, dziesiątkami milionów fanów i 16 studyjnymi albumami o nieskazitelnej jakości i mocy do ich nazwy, Iron Maiden z dumą zasłużyli sobie na status jednego z najbardziej wpływowych i szanowanych zespołów rockowych wszech czasów. Zespół w 2018 roku wyruszył w światową trasę "Legacy of the Beast World Tour". Grupa zagrała wtedy dwa koncerty w Krakowie. Supportem była formacja Tremonti - zespół Marka Tremontiego, znanego również z Alter Bridge. Najbliższy koncert Iron Maiden w Polsce zapowiedziany był na 11 czerwca 2021 roku w Warszawie. Gościem specjalnym koncertu miało być Within Temptation, a zespołem otwierającym Lord Of The Lost.

Iron Maiden przekłada trasę koncertową 2021

Jak informują organizatorzy, w ramach trasy Legacy Of The Beast Iron Maiden zagra koncert w Polsce 24 lipca 2022. Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Wszystkie bilety zachowują ważność. Tam, gdzie to możliwe, suporty pozostaną te same, jak zapowiedziane na ten rok.

Oczywiście zespół jest bardzo rozczarowany. Drugie lato bez trasy koncertowej Legacy jest bardzo trudne do zniesienia. Zespół przesyła wszystkim najlepsze życzenia, doskonale wiedząc, że Wy, fani, czujecie to samo. Jak wszyscy wiemy, realnie nie ma żadnej alternatywy, więc wykorzystamy ten czas, przygotowując się do niezapomnianej i jeszcze bardziej spektakularnej trasy Legacy w przyszłym roku, obiecujemy! Do tego czasu bądźcie bezpieczny i odpowiedzialni.

- skomentował sparwę menedżer zespołu, Rod Smallwood.

Foto: Romana Makówka / Poznań 2014

Koncerty