Azarath zapowiada nowy album "Saint Desecration"

Newsy
Azarath zapowiada nowy album "Saint Desecration"

Polscy black/death metalowcy Azarath ujawnili szczegóły nowego albumu "Saint Desecration". Płyta ukaże się 27 listopada nakładem Agonia Records.

"Saint Desecration" to siódmy album w karierze Azarath i trzecie w tym dziesięcioleciu dzieło złożone na ołtarzu surowego death metalu (po "Blasphemers' Maledictions" z 2011 i "In Extremis" z 2017). Płyta stanowi naturalną kontynuację ścieżki obranej przez zespół ponad dwadzieścia lat temu, którą doceniają koneserzy gatunku.

Album został zarejestrowany i zmiksowany w Tall Pine Records, a za konsolą zasiadł Haldor Grundberg (Satanic Audio). Masteringu dokonał Brad Boatright w Audiosiege Studio (Portland, USA). Okładkę namalowała Marta Promińska (Hypnagogic Painting).

Azarath to zespół, który nie wymaga przedstawienia. Już pierwsze albumy formacji przypieczętowały jej rolę, jako jednego z czołowych reprezentantów rodzimej sceny black/death metalowej. Współzałożycielem i perkusistą zespołu jest Inferno (Behemoth). Towarzyszą mu gitarzysta Bart (Damnation, Armagedon), basista Peter (ex-Lost Soul) oraz nowy wokalista Skullripper (Embrional).

Lista utworów:

1. Death-at-Will
2. Sancta Dei Meretrix
3. Let them Burn...
4. Fall of the Blessed
5. No Salvation
6. Profanation
7. Reigning over the Death
8. Life is Death, Death is Life
9. Inflicting Blasphemy upon the Heavens
10. Beyond the Gates of Burning Ghats
11. Pure Hate (bonus, tylko Digi CD, muzyka i teksty: Merciless, gościnny wokal: Killer (Stillborn)).

Zdjęcie: Aleksander Ikaniewicz