Wygraj album Dave Matthews Band "Come Tomorrow" z autografami!

Newsy
Wygraj album Dave Matthews Band "Come Tomorrow" z autografami!

Dave Matthews Band już 25 marca 2019 wystąpi w Warszawie. Na uczestników koncertu czeka konkurs, w którym można wygrać album "Come Tomorrow" z autografami zespołu.

Dave Matthews Band na światowej scenie muzycznej funkcjonuje od 1991 roku. Grupa została założona przez urodzonego w RPA Dave'a Matthewsa i w ciągu kilku lat zrobiła prawdziwą furorę. Z małego zespołu koncertującego głównie w salach klubowych, stała się gigantem, który sprzedaje swoje płyty w milionach egzemplarzy i występuje dla tysięcy fanów. Muzyka amerykańskiej formacji to perfekcyjne połączenie rocka, jazzu, folku, funku oraz popu.

Dave Matthews Band sprzedał do tej pory ponad 24 miliony biletów na koncerty i 38 milionów płyt CD i DVD. Takie utwory jak „What Would You Say”, „Too Much”, „Everyday”, „American Baby” czy „Funny The Way It Is” na stałe zapisały się w amerykańskiej kulturze. Piosenka „Crash Into Me” zdobyła uznanie Hollywood i wykorzystana została w filmie „Lady Bird”, produkcji nominowanej pięciokrotnie do Oscara. Wraz z wydaniem w czerwcu tego roku „Come Tomorrow”, Dave Matthews Band stał się pierwszą w historii grupą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboard 200 aż siedmioma albumami studyjnymi.

Uwaga konkurs!

W naszym konkursie mamy do wygrania jeden egzemplarz albumu „Come Tomorrow” z autografami zespołu. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jaki tytuł nosił pierwszy album Dave Matthews Band, który zadebiutował na szczycie listy Billboard"?  

UWAGA! Płytę będzie można odebrać wyłącznie podczas koncertu Dave Matthews Band na Torwarze.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Dave Matthews Band. Odpowiedzi można przesyłać do piątku (8.03.2019) do godziny 12:00. 

25 marca 2019
COS Torwar / Warszawa

Bilety na stronie: www.prestigemjm.com.