Dave Matthews Band ponownie w Polsce

Koncerty
2018-10-19
Dave Matthews Band ponownie w Polsce

Dave Matthews Band po sukcesie koncertu w Trójmieście przed trzema laty, ponownie przyjedzie do Polski. Tym razem amerykańska grupa wystąpi 25 marca 2019 w Warszawie.

Dave Matthews Band na światowej scenie muzycznej funkcjonuje od 1991 roku. Grupa została założona przez urodzonego w RPA Dave'a Matthewsa i w ciągu kilku lat zrobiła prawdziwą furorę. Z małego zespołu koncertującego głównie w salach klubowych, stała się gigantem, który sprzedaje swoje płyty w milionach egzemplarzy i występuje dla tysięcy fanów. Muzyka amerykańskiej formacji to perfekcyjne połączenie rocka, jazzu, folku, funku oraz popu.

Dave Matthews Band sprzedał do tej pory ponad 24 miliony biletów na koncerty i 38 milionów płyt CD i DVD. Takie utwory jak „What Would You Say”, „Too Much”, „Everyday”, „American Baby” czy „Funny The Way It Is” na stałe zapisały się w amerykańskiej kulturze. Piosenka „Crash Into Me” zdobyła uznanie Hollywood i wykorzystana została w filmie „Lady Bird”, produkcji nominowanej pięciokrotnie do Oscara. Wraz z wydaniem w czerwcu tego roku „Come Tomorrow”, Dave Matthews Band stał się pierwszą w historii grupą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboard 200 aż siedmioma albumami studyjnymi.

Teraz Dave Matthews Band ogłasza europejską trasę. Muzyczna uczta rozpocznie się 6 marca 2019 roku w Monachium. Następnie na mapie podróży zespołu znajdą się Dusseldorf, Paryż, Londyn, Amsterdam, Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Hamburg i Berlin. 25 marca zespół wystąpi w hali COS Torwar w Warszawie.

Na wszystkich fanów zespołu, którzy zdecydują się na zakup biletu, czeka duża niespodzianka. Każdy z nich będzie mógł pobrać za darmo najnowszy album „Come Tomorrow”. W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Link lub QR Code znajdzie się także na wejściówkach przesyłanych pocztą tradycyjną.

25 marca 2019
COS Torwar / Warszawa

Przedsprzedaż wejściówek dla członków fanklubu będzie dostępna od 22 października o godz. 9:00 na stronie www.warehouse.davematthewsband.com. Otwarta sprzedaż rozpocznie się 26 października 2018 o godzinie 9:00. Bilety będzie można nabywać za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com.

 

Koncerty

Dave Matthews Band - Warszawa