Nowy album In Flames w marcu. Posłuchaj nowych utworów

Newsy
Nowy album In Flames w marcu. Posłuchaj nowych utworów

Najnowszy album In Flames będzie nosić tytuł „I, The Mask” i ukaże się w marcu przyszłego roku.

Płyta, na której znajdzie się 12 kompozycji, ujrzy światło dzienne 1 marca nakładem wytwórni Nuclear Blast. Materiał wyprodukował Howard Benson, który ma na swoim koncie pracę z My Chemical Romance czy Motörhead, a także ostatni album In Flames „Battles". Za miks odpowiada zdobywca Grammy Chris Lord-Alge (Cheap Trick, Linkin Park), a za mastering również mogący się pochwalić tym wyróżnieniem Ted Jensen (Pantera, Eagles, Guns N' Roses). Okładkę trzynastego krążka w dyskografii In Flames, która przedstawia zespołową maskotkę, Jesterheada, zaprojektował Blake Armstrong.

Mówi wokalista Anders Fridén: "Ten album jest dla nas bardzo wyjątkowy. Od chwili wydania albumu "Battles" zorganizowaliśmy własny festiwal w Szwecji oraz bez przerwy podróżowaliśmy po świecie tworząc w ten sposób jeszcze silniejszą więź z naszymi fanami. To stanowi dużą część inspiracji na najnowszej płycie. Nasza długa podróż wciąż trwa i jesteśmy niezwykle wdzięczni za wsparcie, dzięki któremu jest to możliwe. Dedykujemy nasz trzynasty album „I, The Mask” fanom, którzy umożliwili nam tworzenie muzyki i występowanie na żywo każdego wieczoru."

Można już zapoznać się z dwoma kompozycjami z „I, The Mask” - "I Am Above", do którego powstał teledysk z udziałem szwedzkiego aktora Martina Wallströma oraz "(This Is Our) House".

 

 

Lista utworów:

01. Voices
02. I, The Mask
03. Call My Name
04. I Am Above
05. Follow Me
06. (This is Our) House
07. We Will Remember
08. In This Life
09. Burn
10. Deep Inside
11. All The Pain
12. Stay With Me