Nowy album koncertowy Stevena Wilsona

Newsy
Nowy album koncertowy Stevena Wilsona

W listopadzie na DVD i Blu-ray ukaże się nowe wydawnictwo koncertowe Stevena Wilsona, "Home Invasion: In Concert At The Royal Albert Hall".

"Home Invasion: In Concert At The Royal Albert Hall" trafi do sklepów 2 listopada w wersji: Blu-ray, DVD, DVD+2CD, Blu-ray+2CD oraz cyfrowej. Wydawnictwo ukaże się nakładem Eagle Rock Entertainment. 22 marca 2019 za sprawą Caroline International fani będą mogli cieszyć się również edycją winylową wytłoczoną na pięciu krążkach.

Pod koniec marca 2018 roku, w ramach promocji albumu "To The Bone", Steven Wilson zagrał trzy wyprzedane koncerty w londyńskiej Royal Albert Hall. Zapis ostatniego z nich znajdzie się na "Home Invasion: In Concert At The Royal Albert Hall". Na materiał złoży się blisko trzygodzinny show, w ramach którego Wilson zaprezentował utwory z "To The Bone" oraz wcześniejszych krążków, a także wyjątkowe wizualizacje, co razem złożyło się na unikalne dźwiękowo-wizualne przeżycie.

Poza materiałem z koncertu na nowym wydawnictwie znajdą się dodatki: wywiad z Wilsonem oraz utwory z próby (Routine, Hand Cannot Erase, Heartattack In A Layby). Ścieżka dźwiękowa koncertu została zmiksowana przez Wilsona w formacie 5.1 Surround Sound i stereo.

 

Lista utworów:

01. Intro "Truth"
02. Nowhere Now
03. Pariah
04. Home Invasion / Regret #9
05. The Creator Has A Mastertape
06. Refuge
07. People Who Eat Darkness
08. Ancestral
09. Arriving Somewhere But Not Here
10. Permanating
11. Song Of I
12. Lazarus
13. Detonation
14. The Same Asylum As Before
15. Song Of Unborn
16. Vermillioncore
17. Sleep Together
18. Even Less
19. Blank Tapes
20. The Sound Of Muzak
21. The Raven That Refused To Sing

Przypomnijmy, że już w lutym Steven Wilson powróci do Polski z dwoma koncertami. 

7 lutego 2019
Łódź / Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

8 lutego 2019
Kraków / Klub Studio, Budryka 4

Organizator: www.rockserwis.pl

Zdjęcie: Robert Wilk