Illusion spotka się z fanami w Łodzi

Newsy
Illusion spotka się z fanami w Łodzi

Już w najbliższy piątek w CH Port Łódź odbędzie się spotkanie grupy Illusion z fanami. Wieczorem zespół wystąpi na koncercie w klubie Scenografia.

Illusion będzie w Łodzi promować swoją najnowszą płytę - „Anhedonia”, która ukazała się 9 marca.

Spotkanie z artystami odbędzie się 23 marca w Porcie Łódź o godzinie 17:30 w sklepie Saturn. Podczas spotkania, które poprowadzi znany dziennikarz radiowy – Darek Król, będzie można porozmawiać z muzykami o najnowszym albumie, a także zdobyć ich autograf. Organizatorem spotkania jest sklep Saturn i PRESSCOM.

"Anhedonia" to mocny powrót do korzeni Illusion. Szósty studyjny album zespołu brzmi agresywnie, surowo i naturalnie. Siłę dziesięciu nowych utworów stanowią gorzkie, bezkompromisowe teksty, a także charakterystyczne brzmienie, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym wokalu Lipy. Nowy materiał skłania do refleksji – piosenki mają bardzo mocny przekaz, oddający niepokój naszych czasów. Teksty opowiadają o problemach współczesnego świata, wyrażając sprzeciw muzyków wobec wszechobecnej znieczulicy i głupoty.

Za produkcję i mastering krążka odpowiadał Szymon Sieńko i Grzegorz Piwkowski. Gościnnie, w utworze "Śladem krwi", wystąpił Robert „Litza” Friedrich.

 

Lista utworów:
1. Kto jest winien?
2. Okruchy udręki
3. Niby
4. Od zawsze donikąd
5. Śladem krwi
6. Tchórz
7. Metamorfozy
8. Do zobaczenia
9. Dalej
10. Zanurzam się

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Koncert:

23.03.2018
Łódź / Scenografia
g.19:30

Bilety:
55 - TUTAJ
60 - Eventim, Ticketmaster, eBilet, Biletomat
65 - w dniu koncertu

Wydarzenie na Facebooku

Zdjęcie: Kobaru.pl

Powiązane artykuły