Illusion rusza w trasę

Koncerty
2018-02-16
Illusion rusza w trasę

Już w marcu Illusion wyruszy w trasę promującą najnowszy album zatytułowany „Anhedonia”.

„Anhedonia”, która trafi do sklepów w marcu, to już siódmy studyjny krążek zespołu, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. Znajdzie się na nim dziewięć utworów. "Rozmawiając z zespołem na próbach ustaliliśmy, że chcemy nagrać album brzmiący agresywnie, surowo, naturalnie. Miał być „wpie..ol”! Chcieliśmy wydobyć charakterystyczne brzmienie Illusion, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym wokalu Tomka" – mówi Szymon Sieńko odpowiedzialny za produkcję nowego albumu.

Nowy singiel, to powrót do korzeni Illusion – solidna dawka energii, wściekłości i buntu wobec niezmiennych słabości ludzkiej natury. „Kto jest winien?” to mroczny utwór z bezkompromisowym tekstem stawiającym pytanie o kondycję społeczeństw i niemoc wobec działań militarnych. Kto jest winien przelewom krwi i dlaczego nadal ma to miejsce w erze współczesnej" – podsumowuje Tomasz „Lipa” Lipnicki.

 

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Równolegle z premierą nowej płyty Illusion ruszy w trasę koncertową, w ramach której odwiedzi m.in. Kraków, Katowice, Poznań, Warszawę, Łódź i Olsztyn.

9.03 - Kraków / Kwadrat
10.03 - Katowice / Fabryka Porcelany
11.03 - Poznań / Tama
16.03 - Warszawa / Proxima
23.03 - Łódź / Scenografia
24.03 - Olsztyn / CEiIK

Bilety od 50 zł dostępne na www.pwevents.pl, Eventim, Ticketmaster, Biletomat, eBilet

Organizator koncertów: PW Events

Zdjęcie: Kobaru.pl

Koncerty

Illusion - Kraków

Illusion - Katowice

Illusion - Poznań

Illusion - Warszawa

Illusion - Łódź

Illusion - Olsztyn