Konkurs: wygraj płyty 30 Seconds To Mars, Votum, Thy Disease, Proghma-C

Newsy
Konkurs: wygraj płyty 30 Seconds To Mars, Votum, Thy Disease, Proghma-C

Nowy rok zaczynamy z impetem. W nowym konkursie do wygrania mamy osiem egzemplarzy nowej płyty 30 Seconds To Mars, sześć egzemplarzy płyty Votum, osiem egzemplarzy Thy Disease i trzy - Proghma-C.


recenzja płyty

recenzja płyty

recenzja płyty

recenzja płyty

Łącznie 25 płyt rozdamy w konkursie, w którym co pewien czas będziemy publikować na tej podstronie jedno pytanie lub zadanie. Odpowiedź należy wysłać pod adres konkurs@magazyngitarzysta.pl. W treści nie należy zapominać o swoich pełnych danych adresowych, a w temacie o podaniu hasła Konkurs styczniowy. Pomiędzy publikacją kolejnych pytań/zadań losowani będą zwycięzcy. W treści można również podać swoją propozycję dotyczącą chęci otrzymania konkretnej płyty. Będą one realizowane do wyczerpania zapasów. Zaczynamy!

1. Behemoth. Uznawany za najlepszy polski (i nie tylko!) zespół minionego roku, często pojawiał się na łamach naszego portalu. Patronowaliśmy jego płycie "Evangelion". Na stronie Gitarzysty można znaleźć Recenzje, Wywiady i Artykuły bezpośrednio powiązane z grupą Nergala. Zadaniem jest wymienienie jakie teksty dostępne są na naszym portalu w tych kategoriach, a które łączy bezpośrednio Behemoth.
Zwycięzca: Paulina Węsierska z Chojnic

2. Podaj linki do grudniowych imprez, z których relacje pojawiły się na łamach naszego portalu.
Zwycięzca: Krzysztof Krupnik z Poznania

3. Jakie recenzje w dniu dzisiejszym (11.01) miały swoją premierę na portalu?
Zwycięzca: Łukasz Starosielec z Bytomia

4. Recenzje których płyt Candlemass można znaleźć na naszym portalu?
Zwycięzca: Marcin Chmielecki z Bydgoszczy

5. 6. 7. Trzy kolejne płyty zostaną rozlosowane wśród osób udzielających się lub które zaczną to robić na naszym profilu na Facebooku.
Zwycięzcy: Marcin Adamiec z Sulejówka, Sławomir Ćwiek z Sępólna Krajeńskiego, Kinga Dowmunt z Bydgoszczy

8. 9. 10. Płyty na życzenie. Wysyłajcie jedynie informację, którą z płyt chcecie otrzymać oraz swoje dane :-) I tak do 9 rano 15 stycznia!
Zwycięzcy: Katarzyna Palecka z Warszawy, Krzysztof Waliński z Krakowa, Marta Warga z Tarnobrzegu

11. 12. 13. 14. 15. Gitarzysta uruchomił opcje społecznościowe dostępne pod adresem http://www.magazyngitarzysta.pl/gitarzysci.html , jak również w menu strony pod hasłem Społeczność. Wkrótce strona zapełni się profilami gitarzystów VIPów, zaczniemy także promować WAS, użytkowników, na stronie głównej Magazynu. Pojawi się także wiele nowych, ekscytujących opcji. Kolejnych pięć płyt rozdamy wśród osób, które uaktualnią swoje profile w portalu. Napiszcie coś o sobie, pokażcie swoje zdjęcia, a może filmy? Najciekawsze profile zostaną nagrodzone. Maila z linkiem do zgłaszanego profilu należy przesłać na standardowy adres konkursu do poniedziałku - godziny 10 rano.
Zwycięzcy: Dawid Boldys z Radlina, Maria Kownacka z Warszawy, Witold Zbieraj z Łodzi, Artur Gadoch z Lublina, Wiktor Orzeł z Krasnystawu

16. 17. 18. Wymień jakich VIPów zarejestrowało się do tej pory w społeczności Magazynu Gitarzysta?
Zwycięzcy: Michał Łapaj ze Świnoujścia, Dariusz Karol z Warszawy, Iza Szabielak z Zakopanego

19. Zajrzyj do naszego kalendarium i napisz jakie koncerty w lutym są dla Ciebie najbardziej interesujące. Wkrótce zorganizujemy konkursy z nimi związane!
Zwycięzca: Julian Chmiel z Bydgoszczy

20. Podaj link pod którym zakupić można koszulki Magazynu Gitarzysta.
Zwycięzca: Bartek Piasecki z Jędrzejowa

21. Ile zdjęć trafiło do drugiej części fotorelacji z targów NAMM 2010 na naszej stronie?
Zwycięzca: Mateusz Kopański ze Szczecina

22. W dniu dzisiejszym (26.01) ruszyły na stronie Gitarzysty dwa nowe konkursy. Jakie?
Zwycięzca: Martyna Tandecka z Chojnic

23. 24. 25.Trzy ostatnie płytki w piątek rano trafią do osób, które wymienią oczywiste powody dla których Magazyn Gitarzysta jest lepszy od konkurencji :-)
Zwycięzca: Mariusz Bielecki z Radomia, Anna Musiał z Warszawy, Katarzyna Popielicka z Bydgoszczy

Nagroda specjalna dla Jarosława Drzewieckiego z Poznania