Stick To Your Guns już za dwa tygodnie w Polsce

Newsy
Stick To Your Guns już za dwa tygodnie w Polsce

Amerykańska grupa Stick To Your Guns już za dwa tygodnie wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. 21 listopada w warszawskiej Progresji towarzyszyć jej będą inne zespoły z USA - Being As An Ocean, Silent Planet i First Blood.

Główną gwiazdą wieczoru będą Stick To Your Guns, którzy w październiku wydali swój szósty studyjny album "True View". Zespół w Warszawie zaprezentuje długą i przekrojową setlistę, w której nie zabraknie starszych utworów.

Z nowym materiałem przyjedzie także Being As An Ocean, który krążek "Waiting For Morning To Come" wydał samodzielnie po konflikcie z wytwórnią Equal Vision. Ten album otwiera nowy rozdział w historii zespołu - grupa wzbogaciła swoje charakterystyczne brzmienie o elementy elektroniki.

Przed Being As An Ocean zaprezentują się dwa zespoły o zróżnicowanym brzmieniu. Silent Planet łączy progresywny metalcore z poważnymi tekstami poruszającymi tematy m.in. II Wojny Światowej, samobójstw i depresji. First Blood z kolei stawia na bezkompromisowy hardcore, przy dźwiękach którego można wyrzucić z siebie rozmaite emocje. Grupie przewodzi Carl Schwartz, który w przeszłości był członkiem legendarnego zespołu Terror.

21 listopada 2017
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22 / Noise Stage


Bilety:
75 zł (przedsprzedaż)
85 zł (w dniu koncertu)

Bilety kolekcjonerskie: Progresja.com
Bilety zwykłe: EMPIK, Eventim, eBilet, GoOut

Facebook