Nowy album Foo Fighters już w sprzedaży

Newsy
Nowy album Foo Fighters już w sprzedaży

Jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2017 roku, dziewiąty studyjny krążek grupy Foo Fighters "Concerete and Gold" trafił wreszcie na półki sklepowe.

Zaczęło się od letniego hymnu z klipem przedstawiającego ucieczkę seniorów z domu starców. Później pojawił się przebój z zespołem na nieboskłonie i fruwającymi dziećmi. Następnie przyszło "poszukiwanie nadziei w świecie, gdzie każdą chwilą walczy się o życie, a wszystko jest zagrożone". Aż wreszcie...

Napisany i skomponowany przez muzyków Foo Fighters, wyprodukowany przez Grega Kurstina i Foo Fighters, zmiksowany przez Darrella Thorpa, "Concrete and Gold" trafił do sprzedaży - zawiera 11 najmocniejszych, ale i najbardziej melodyjnych kawałków w karierze zespołu!

Premiera płyty jest też okazją do udostępnienia specjalnej animacji, w której narratorem jest sam Dave Grohl, opowiadającej o kulisach powstania płyty. Wszyscy, którzy zastanawiają się, co wspólnego mają ptaszki i pszczółki, skrzydełka kurczaka, Justin Timberlake i Paul McCartney powinni zobaczyć materiał "The Making of Concrete and Gold":

Z okazji premiery w Londynie otwiera się pub i pop-up show "The Foo Fighters Arms" - do 20 września usłyszeć w nim można będzie wyłącznie muzykę Foo Fighters, pić ulubione drinki członków zespołu a także nabyć limitowane gadżety firmowane logiem FF. Adres pubu: 339 Cambridge Heath Rd, London E2 9LH.

Materiał z "Concrete And Gold" w wersji koncertowej usłyszeć będzie można 7 października podczas festiwalu CAL JAM w Kalifornii - zorganizowanego przez Foo Fighters święta muzyki, podczas którego przez 12 godzin na trzech scenach wystąpią także Queens Of The Stone Age, Cage The Elephant, Liam Gallagher, The Kills, Royal Blood, Wolf Alice i inni. Więcej informacji na Caljamfest.com.