Anthrax: nowa wersja For All Kings w lutym

Newsy
Anthrax: nowa wersja For All Kings w lutym

Z okazji zaplanowanej na początek roku europejskiej trasy Anthrax ukaże się nowa wersja 'tour edition' ostatniego albumu zespołu "For All Kings".

Pierwsza od ponad dekady europejska trasa koncertowa z Anthrax w roli headlinera została zaplanowana na luty i marzec 2017 roku. W jej ramach zespół zawita również do Polski - 10 marca wystąpi w Stodole. W ramach trasy formacja będzie obchodzić 30 rocznicę klasycznego albumu "Among The Living", zaprezentuje również kompozycje z przekroju całej kariery.

Z okazji trasy zespół postanowił również wydać nową, koncertową edycję ostatniego albumu "For All Kings". Poza regularnym materiałem na wydawnictwie znajdzie się dodatkowy utwór "Vice Of the People", dostępny wcześniej tylko w Japonii oraz bonusowy krążek zawierający wersje demo kilku utworów z płyty. "Chcieliśmy pokazać ewolucję naszych kompozycji" - wyjaśnia ten pomysł perkusista Charlie Benante. "Pomysł na piosenkę może zacząć się od riffu gitarowego, albo myśli w głowie. Następnie nabiera kształtów i począwszy od mojej muzyki wędruje do tekstów Scotta, pomysłów i melodii Franka i Joey'a oraz gitary prowadzącej Jona. Właśnie w taki sposób powstaje muzyka Anthrax."

"For All Kings" tour edition ukaże się 17 lutego. Lista utworów:

CD1 - "For All Kings"

01. You Gotta Believe
02. A Monster At The End
03. For All Kings
04. Breathing Lightning
05. Suzerain
06. Evil Twin
07. Blood Eagle Wings
08. Defend/Avenge
09. All Of Them Thieves
10. This Battle Chose Us
11. Zero Tolerance
12. Vice Of The People (bonus track)

CD2 - Demos

01. Breathing Lightning
02. A Monster At The End
03. This Battle Chose Us
04. Soror Irrumator
05. Vice Of The People