Mikołajkowy konkurs z Metalliką!

Newsy
Mikołajkowy konkurs z Metalliką!

Zapraszamy do udziału w naszym mikołajkowym konkursie. Do wygrania bluzy, koszulki i płyty Metalliki.

Metallica, czy to się komuś podoba, czy nie - kilkanaście płyt sprzedanych w dziesiątkach milionach egzemplarzy, bilety na duże koncerty wyprzedawane w ciągu godziny, występy na wszystkich kontynentach z Antarktydą włącznie, linia sygnowanych gitar ESP - jeśli taka marka wydaje nowy album, to jest to Wydarzenie przez duże "W" i basta.

W grudniowym Gitarzyście znajdziecie wspaniały rys historyczny zespołu z archiwalnymi zdjęciami, wywiad z Jamesem i Kirkiem, a także materiał wspomnieniowy o Cliffie Burtonie.

Przygotowaliśmy również mikołajkowy konkurs związany z "Hardwired... To Self-Destruct". Mamy do wygrania trzy zestawy nagród:

1. Bluza zipper hoodie (rozmiar S) + płyta + kartonowa maska
2. Bluza zipper hoodie (rozmiar L) + płyta + kartonowa maska
3. T shirt (rozmiar M) + płyta + kartonowa maska

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy podesłać zdjęcie grudniowego Gitarzysty w zimowo-świątecznej albo metallikowej aranżacji. Puśćcie wodze wyobraźni :)

Zdjęcie przesyłajcie na maila: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Metallica. Mail musi zawierać imię i nazwisko, a także informację, którym zestawem jesteście zainteresowani.

Konkurs trwa do 2 stycznia 2017 r. do północy.

Zapraszamy!

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile i przesłane zdjęcia. Nagrody otrzymują: Anna Tochtermann (zdjęcie nr 1), Paulina Łyszko (zdjęcie nr 2) i Elżbieta Nowak (zdjęcie nr 3). Gratulujemy!