Konkurs: wygraj bilet na koncert Soulfly

Newsy
Konkurs: wygraj bilet na koncert Soulfly

Soulfly wraca w sierpniu do Polski. W naszym konkursie do wygrania bilety na koncerty w Gdyni i Warszawie.

Ekipa Maxa Cavalery wraca do Polski po ostatnich wyprzedanych koncertach we Wrocławiu i w Katowicach. Muzycy zawitają do nas na dwa koncerty - 8 sierpnia odwiedzą Ucho w Gdyni, a 10 sierpnia warszawską Proximę. Zespół wciąż promuje ostatni, wydany rok temu album "Archangel".

"To interesująca płyta. Bardzo epicka, mistyczna płyta - Soulfly takich normalnie nie nagrywa. To jedna z tych płyt, która powstaje raz w życiu, album który ma wiele zwariowanych brzmień i bardzo odmiennych wymiarów. Jest bardziej eksperymentalny od reszty. Nadal ciężki w cholerę i bardzo szybki." - mówił o nim Max Cavalera, który widzi w "Archangel" powrót do korzeni Soulfly i Sepultury.

8 sierpnia 2016
Ucho / Gdynia

godz. 19:00

Bilety:
69 zł - TUTAJ
79 zł - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, klub Ucho
89 zł - w dniu koncertu

10 sierpnia 2016
Proxima, Warszawa

godz. 19:00

Bilety:
69 - TUTAJ
79 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, klub Proxima
89 - w dniu koncertu

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncerty w Gdyni i Warszawie. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Soulfly. W treści maila musi znaleźć się imię i nazwisko oraz nazwa miasta, które wybieracie.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do piątku (22 lipca) do 10:00. Wyniki konkursu ogłosimy w poniedziałek 25 lipca.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Bilety na koncert otrzymują: Marcin Bilicki i Jakub Kurnik (Gdynia) oraz Ewelina Misiec i Arkadiusz Toborek (Warszawa). Gratulujemy!