Konkurs: wygraj bilet na koncert Cradle of Filth

Newsy
Konkurs: wygraj bilet na koncert Cradle of Filth

Już 12 listopada na jedynym koncercie w Polsce pojawi się Cradle of Filth. Wygraj bilet na to wydarzenie!

Brytyjczycy z Suffolk wystąpią w katowickim Mega Clubie w ramach europejskiej trasy "Inqvisitional Tourtoure 2015", która promuje najnowszy album “Hammer Of The Witches". Nowy studyjny longplay grupy trafił do sprzedaży w lipcu 2015 roku za sprawą Nuclear Blast. Płyta została nagrana w nowym składzie. W 2013 roku do formacji dołączyła Lindsay Schoolcraft na klawiszach, rok później szeregi grupy zasilili gitarzyści Richard Shaw i Marek "Ashok" Smerda.

Danni Filth o najnowszym materiale: "Brzmi to wspaniale. Można to porównać do tego, co robiliśmy na "Dusk... And Her Embrace", "Cruelty And The Beast" i "Midian", tyle że z większą świeżością. Jedno jest pewne - nowy album będzie przesuwać granice tego, co do tej pory osiągnęliśmy. 101 procent metalowej furii!"

W roli supportu zobaczymy formację Ne Obliviscaris.

12.11.2015
Mega Club / Katowice


Bilety:
100 zł - pwevents.pl (http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,270.html)
110 zł (przedsprzedaż: eventim, ebilet, ticketpro, biletomat, Mega Club, Sklep Muzyczny ALL)
120 zł (w dniu koncertu)

Wydarzenie na FB

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania 2 pojedyncze bilety na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Cradle of Filth. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: którym albumem w dyskografii Cradle of Filth jest “Hammer Of The Witches"?

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 listopada.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Przyjęliśmy, że "Hammer Of The Witches" jest albumem nr 11, ponieważ do klasyfikacji nie wliczyliśmy płyty "Midnight in the Labyrinth" zawierającej utwory pochodzące z czterech pierwszych krążków zespołu. Bilety otrzymują: Tomasz Betler i Mateusz Babicz. Gratulujemy!