The Black Dahlia Murder już za kilka dni

Newsy
The Black Dahlia Murder już za kilka dni

Już 12 lipca w warszawskiej Hydrozagadce i 13 lipca we wrocławskim Liverpoolu wystąpi formacja The Black Dahlia Murder.

Będzie to trasa promująca nadchodzące wydawnictwo zespołu "Abysmal", którego premiera zapowiadana jest na 18 września nakładem wytwórni Metal Blade Records.

Trevor Strnad (wokal) komentuje najnowsze wydawnictwo: "Nowy album, "Abysmal" jest wierny formule Black Dahli Murder. Ta płyta ma dłuższe, bardziej dynamiczne i dopracowane utwory. Zespół udał się w ciemniejsze, szybsze i bardziej melancholijne obszary niż kiedykolwiek w swojej działalności. Jest to album naładowany emocjonalnie na taką skalę, której nie osiągnęliśmy na poprzednich płytach. Jeśli nie możesz wyczuć rozpaczy w "Receipt" lub utworze tytułowym "Abysmal", jesteś osobą nieczułą. Maniacy przyspieszeń mogą również podziękować za wkład w album naszemu przyjacielowi-perkusiście Alanowi Cassidy, bo nowy materiał zbliża nas niepostrzeżenie do maniakalnej prędkości, której nigdy nie było w katalogu muzycznym TBDM."

12.07.2015
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22

19:00 otwarcie drzwi
20:00 Unanswered
20:45 Drown My Day
21:45 The Black Dahlia Murder

Cena biletów:
45 zł (przedsprzedaż)
55 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

13.07.2015
Wrocław / Liverpool, ul. Świdnicka 37


19:00 otwarcie drzwi
19:30 Soundfear
20:15 Drown My Day
21:10 The Black Dahlia Murder

Cena biletów:
55 zł (przedsprzedaż)
65 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu: www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn; kolekcjonerskie: www.pwevents.pl

Zapraszają: Go Ahead wraz z PW Events.

Zespół The Black Dahlia Murder powstał w 2001 roku w Waterford w Michigan. Wśród swoich głównych inspiracji członkowie grupy wymieniają m.in. takie formacje jak At the Gates, Carcass, Morbid Angel, Iron Maiden, Judas Priest czy Pantera. Zespół tworzą: Trevor Strnad (wokal), Brian Eschbach (gitara), Ryan Knight (gitara), Alan Cassidy (perkusja) i Max Lavelle (bas). Muzycy mają na swoim koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć trafiło do zestawienia US Billboard 200. Ich ostatnie wydawnictwo - "Everblack" z 2013 roku - zadebiutowało na 32 miejscu listy, co potwierdziło fakt, że The Black Dahlia Murder to obecnie jeden z najlepszych zespołów grających melodyjny death metal w USA.