Torche na dwóch koncertach w Polsce

Newsy
Torche na dwóch koncertach w Polsce

20 listopada w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w krakowskim klubie Zaścianek wystąpi formacja Torche.

Steve Brooks (gitara, wokal), Jonathan Nuñez (gitara basowa), Rick Smith (perkusja) i Andrew Elstner (gitara, wokal) muzykują razem od 2004 roku. Choć mieszkają w różnych miastach, nie mają problemu ze zorganizowaniem spotkań i prób na słonecznej Florydzie oraz nagrań w studiu Jonathana, który na co dzień jest zdolnym producentem i inżynierem dźwięku, a do tego właścicielem studia Pinecrust w Miami. Choć na koncie mają już cztery płyty, w Polsce po raz pierwszy wystąpili w tym roku na Asymmetry. Po świetnym przyjęciu zespół zdecydował się wrócić do naszego kraju jesienią.

Kwartet zaprezentuje przekrój przez swoją konsekwentnie budowaną karierę, której ostatnim, jak na razie, etapem jest płyta "Restarter" z lutego 2015, nagrana dla renomowanej Relapse Records. W swojej twórczości Torche poruszają się po obszarach stoner, sludge i doom metalu, ale przemycają również wstawki psychodeliczne, progresywno-rockowe, noise'owe, nawet post-rockowe.

20 listopada 2015
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22


Bilety:
45 zł - przedsprzedaż,
55 zł - w dniu koncertu

Bilety: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Organizator: Go Ahed

21 listopada 2015
Kraków / Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4


Bilety:
45 zł - przedsprzedaż,
55 zł - w dniu koncert

Bilety: www.knockoutprod.net, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Organizator: Knock Out Productions