Wygraj boxy Fear Factory, Type O Negative i Kinga Diamonda!

Newsy
Wygraj boxy Fear Factory, Type O Negative i Kinga Diamonda!

Specjalne boxy z płytami Fear Factory, Type O Negative i Kinga Diamonda są nagrodą w naszym świątecznym konkursie.

Zestawy "The Complete Roadrunner Collection" prezentują dorobek zespołów, który ukazał się pod szyldem wytwórni Roadrunner Records.

W skład zestawu "King Diamond. The Complete Roadrunner Collection 1986-1990" wchodzą płyty "Fatal Portrait", "Abigail", "Them", "Conspiracy", oraz "The Eye". W boksie "Type O Negative. The Complete Roadrunner Collection 1991-2003" znalazły się albumy "Slow, Deep, Hard", "The Origin Of The Feces", "Bloody Kisses", "October Rust", "World Coming Down" oraz "Life Is Killing Me". "Fear Factory. The Complete Roadrunner Collection 1992-2001" zawiera krążki "Soul Of A New Machine", "Demanufacture", "Obsolete", "Digimortal" i "Concrete".

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym wydawnictw.

Konkurs:

Mamy do wygrania po 1 boksie Fear Factory, Type O Negative i Kinga Diamonda. Żeby wziąć udział w konkursie prześlij na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl odpowiedzi na trzy poniższe pytania wraz ze wskazaniem, który box najbardziej chciałbyś otrzymać. Tytuł maila: Roadrunner.

Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (28.12) do 24:00. W konkursie wezmą udział tylko podpisane maile. Nagrodzimy trzy osoby. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytania:

1. Kto, oczywiście oprócz lidera, jest jedynym muzykiem w stale zmieniających się składach zespołu, który wystąpił na wszystkich płytach Kinga Diamonda?

2. Jaki tytuł nosiła pierwsza płyta w historii wytwórni Roadrunner (i oczywiście w historii Type O Negative), która pokryła się platyną?

3. Utwór "Echoes of Innocence" pochodzący z pierwotnego debiutanckiego albumu Fear Factory (który ukazał się dopiero ponad 10 lat później jako "Concrete"), został nagrany ponownie pod innym tytułem na płycie "Demanufacture". O jaki utwór chodzi?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za liczne maile i dołączone do nich życzenia :) Prawidłowe odpowiedzi to:
1. Andy LaRocque
2. "Bloody Kisses"
3. "A Therapy For Pain"

Nagrody otrzymują:
Tomek Bugajny (King Diamond)
Krzysztof Krupnik (Type O Negative)
Rafał Stempień (Fear Factory)

Gratulujemy!