XMASS Knock Out już w niedzielę

Newsy
XMASS Knock Out już w niedzielę

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od imprezy XMASS Knock Out, w ramach której 21 grudnia w Krakowie na jedynym koncercie w Polsce wystąpią zespoły Triptykon oraz Bolzer.

Oprócz szwajcarskich formacji Triptykon i Bolzer wystąpią również rodzime ekipy z Massemord oraz Spirit.

Dodatkowe informacje:

- koncert zaplanowano jako tzw. "early show", czyli koniec występów przewidywany jest na okolice godziny 22.
- pierwsze 100 osób otrzyma świąteczny kupon na piwo w barze
- pierwsze 200 osób otrzyma kupon konkursowy. Do wygrania gadżety, płyty oraz bilety na koncerty Knock Out Productions na 2015 rok.
- podczas koncertu będzie działała specjalna strefa gastronomiczna
- na koncercie dostępne będą także distra z merchem, nie tylko zespołów ale i paru niezależnych wydawnictw

21 grudnia 2014
Kraków / Fabryka, ul. Zabłocie 23


Bilety:
80 zł (przedsprzedaż)
90 zł (w dniu koncertu)

Zaprasza Knock Out Productions.    
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Triptykon - Genialny ponurak z Zurychu, Tom Warrior albo oficjalnie Thomas Gabriel Fischer to jedna z dwóch głównych postaci wielkiego Celtic Frost. Gdy zespół dokonał żywota w maju 2008 roku, Tom od razu założył Triptykon, w którym realizuje muzyczne wizje, na które w poprzedniej kapeli nie godził się Martin Eric Ain. Fani z miejsca "kupili" zespół Toma. I nic dziwnego, bo każde z wydawnictw popełnionych przez formację, to mistrzowskie połączenie doom metalu z elementami black metalu, skąpane w ciemności i nihilizmie. W ramach grudniowego koncertu zespół będzie promować drugi album "Melana Chasmata", opatrzony oczywiście genialną okładką niezapomnianego mistrza Gigera.

Bölzer - Mało który metalowy zespół tak namieszał w undergroundzie w ostatnich dwóch latach jak krajanie Toma Warriora. Ich demówka "Roman Acupuncture" z 2012 roku, wydana rok później EP-ka "Aura" i pochodząca z 2014 roku EP-ka "Soma", to świetne połączenie doomu, black metalu i oldscholowego death metalu, zatopione w głębokim, naturalnym brzmieniu.

Massemord - Tytuł ich pierwszej dużej płyty, "Let The World Burn", dobrze pasuje do opisu całej blackmetalowej sceny ze Śląska, na której znajdziemy również takie kapele jak Furia czy Morowe. Massemord powstał w 2000 roku w Katowicach i oprócz demówek ma na koncie EPkę, koncertówkę i cztery albumy.

Spirit - Przedświąteczną ucztę rozpocznie warszawskie trio Spirit. Rozpocznie na nutę stonerowo-sludge'ową, przetykaną alternatywnym metalem. W swej krótkiej historii stołeczny Spirit zdążył wydać własnym sumptem czteroutworową EP-kę, zatytułowaną tak samo jak zespół. Zagrali też jako support przed wspaniałymi Francuzami z Gojiry. Skład zespołu to: Marian Odsłuch (gitara basowa), Vincent Vega (perkusja) i Piotr Rutkowski (gitary, wokal).