Before Asymmetry - start już w czwartek

Newsy
Before Asymmetry - start już w czwartek

Już w czwartek, 18 września we wrocławskim Firleju, występem Wovenhand rozpocznie się cykl koncertów pod szyldem Before Asymmetry, w ramach których zobaczymy jeszcze między innymi amerykańską formację Yob (20 września).

18 września przed publicznością wrocławskiego klubu Firlej zaprezentuje się kultowa amerykańska formacja Wovenhand, założona w 2003 roku przez Davida Eugene’a Edwardsa, znanego z 16 Horsepower, która od lat w wyjątkowy sposób łączy rocka z alt-country i elementami folku. Wovenhand będzie promował we Wrocławiu swój najnowszy album "Refractory Obdurate".

Polskim supportem będzie Peter J. Birch.

18.09.2014
godzina 19:00


Bilety:
75 zł - od 1 lipca do 17 września,
95 zł w dniu koncertu.

Do nabycia w: Ekobilet.pl, TicketPro, salony Empik oraz klub Firlej.

19.09.2014
godzina 20:00

Dzień później, 19 września odbędzie się specjalny, darmowy gig, na którym zaprezentują się: Yul, Green Asylum i Krossen Other, czyli zespoły, które wzięły udział w konkursach na supporty grup Wovenhand oraz Yob i co prawda nie wygrały, ale zostały wyróżnione przez organizatorów.

A już 20 września do Firleja, w towarzystwie Pallbearer, zawita Yob. Kultowe trio z Portland będzie promować nowy album "Clearing The Path To Ascend".

W roli supportu wystąpi Nonsun.

20.09.2014
godzina 20:00


Bilety:
50 zł od 12.07 do 19.09,
60 zł w dniu koncertu.

Do nabycia w Ekobilet.pl, TicketPro, salony Empik oraz klub Firlej.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertów Before Asymmetry.

Znamy również daty kolejnej edycji Asymmetry Festival. Impreza planowana jest w dniach 30 IV - 3 V 2015 r. Festiwal odbędzie się w klubie "Firlej" i synagodze pod Białym Bocianem.

Organizatorzy zapraszają publiczność festiwalu do akcji crowdundingowej na rzecz Asymmetry 2015. Impreza uzyskała już część funduszy potrzebnych na  organizację, jednak nie są one wystarczające. Wchodząc na stronę www.wspieramkulture.pl będzie można od 18 września przelać wybraną kwotę i wesprzeć wrocławski projekt. Oficjalny plakat Asymmetry Festival 2015 zostanie zaprezentowany podczas Before Asymmetry. Został on wykonany przez kolektyw artystyczny Malleus Rock Art. Lab, który zaprojektował również plakaty poprzednich edycji imprezy.