Znamy supporty koncertów Deep Purple

Newsy
Znamy supporty koncertów Deep Purple

Przypominamy, że w lutym Deep Purple ponownie wystąpią w Polsce. Legendarny zespół zagra koncerty w Poznaniu i w Katowicach.

 

Już 13 lutego (Poznań) i 15 lutego (Katowice) zespół będzie promować pierwszy od ośmiu lat studyjny album "Now What?!" wydany w ubiegłym roku. W Poznaniu koncert otworzy Chemia, natomiast dwa dni później w Katowicach zagra Kruk.

Dla muzyków Chemii będzie to pierwsze spotkanie z legendą. Zespół zapowiedział kilka muzycznych niespodzianek, przygotowanych specjalnie na ten koncert. Dla fanów kapeli będzie to zapewne nie lada gratka. Przypomnijmy, że ostatnia płyta Chemii "The One Inside" pojawiła się na rynku w październiku ubiegłego roku.

Z kolei w Katowicach na rozgrzewkę zaprezentuje się pochodzący z Dąbrowy Górniczej Kruk, dla którego będzie to już trzeci występ w roli supportu przed Deep Purple.

Gitarzysta zespołu, Piotr Brzychcy powiedział nam miedzy innymi: "Obecnie intensywnie pracujemy nad nową płytą i ciągle ktoś wspomina o tym, że i tym razem powinniśmy zagrać z Deep Purple. Świadomość, że ludziom podoba się to co robimy jest bezcenna i umacnia wiarę w to, że muzyka rockowa wciąż jest aktualna. Sama wiadomość o tym, że zagramy w Spodku przed fenomenalnym zespołem przyniosła nam mnóstwo radości. Tym razem za mikrofonem stanie Roman Kańtoch - w ostatnich miesiącach Roman i Andrzej (Kwiatkowski) wspierali wokalnie Kruka. Andrzej wystąpił poprzednim razem przed Deep Purple i teraz przyszła kolej na Romana. Zapraszamy gorąco wszystkich czytelników Magazynu Gitarzysta do katowickiego Spodka!"

Jak już wspominaliśmy, Kruk wznawia swój debiutancki album. Płyta trafi na sklepowe półki już 10 lutego.

Bilety na oba koncerty Deep Purple są nadal dostępne:

13.02.2014 r
Poznań, Arena

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów:
Sektor C - 230 zł
Sektory A1, B1 i część A2 - 195 zł
Sektory A2 i B2 - 150 zł
Sektory A3 i B3 - 140 zł
Płyta stojąca - 180 zł
Loża - 290 zł

15.02.2014 r
Katowice, Spodek

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów:
Sektor czerwony i niebieski do X rzędu - 190 zł
Sektor niebieski od XI rzędu- 150 zł
Sektory H i J - 270 zł
Płyta stojąca - 170 zł
Loża - 380 zł