Wygraj autobiografię Johna Taylora

Newsy
Wygraj autobiografię Johna Taylora

Autobiografia Johna Taylora "W rytmie przyjemności: miłość, śmierć & Duran, Duran" jest nagrodą w naszym konkursie.

John Taylor, współzałożyciel Duran Duran, zabiera czytelnika na szaloną przejażdżkę po swoim życiu. Począwszy od lat osiemdziesiątych po dzień dzisiejszy i ostatni album "All You Need is Now", John pisze o muzyce, imprezach i klipach dla MTV, które oszałamiały miliony fanów.

Razem z Duran Duran John Taylor tworzył wspaniałą muzykę naszych czasów. Od debiutanckiego dyskotekowego singla "Planet Earth" po ich ostatni hitowy album, Duran Duran zawsze potrafili rzucić świat na kolana. To była niezła jazda - dla Johna w szczególności - ostra, podniecająca...i niebezpieczna. Teraz po raz pierwszy opowiada swoją niesamowitą historię. Historię o spełnionych snach, życiowych lekcjach i zwalczonych demonach.

W swojej szczerej i przekonującej autobiografii John wspomina swoje najjaśniejsze momenty: spędzanie czasu z takimi ikonami jak David Bowie, Andy Warhol, czy nawet James Bond; spotykanie się z modelkami z okładek magazynu Vogue i jeżdżenie szybkimi samochodami. A wszystko to w czasie intensywnych występów ze swym ukochanym zespołem. Miał jednak przed sobą także trudne bitwy do stoczenia - zawirowania, które doprowadziły go na krawędź autodestrukcji, zanim odmienił swoje życie.

Przepełniona humorem, szczerością i ciężko zdobytą życiową mądrością oraz wyjątkowymi fotografiami autobiografia Johna Taylora stanowi fascynujący portret mężczyzny, który igrał z ogniem i wyszedł z tego bez szwanku.

"W rytmie przyjemności: miłość, śmierć & Duran, Duran" ukazała się nakładem Wydawnictwa Anakonda.
Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym książki.

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy egzemplarze książki. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Duran Duran. Odpowiedzi można przesyłać do poniedziałku (06.01) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Co wspólnego z Duran Duran ma poniższe zdjęcie?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Zdjęcie, pochodzące z filmu "Barbarella", przedstawia jednego z bohaterów Duranda Duranda. To właśnie od niego wzięła swoją nazwę formacja Duran Duran. Książki otrzymują: Krzysztof Maślarz, Małgorzata Szymborska i Maciej Socha. Gratulujemy!